Texas Instruments TI 30 X II S džepni kalkulator crna baterijski pogon, solarno napajanje (Š x V x D) 172 x 31 x 247 mm
- Kataloški br:
- 3593642 - 62
- Oznaka:
- 30XIIS/FC/2E5
- Kataloški br:
- 3593642 - 62
- Oznaka:
- 30XIIS/FC/2E5
Texas Instruments TI 30 X II S džepni kalkulator crna baterijski pogon, solarno napajanje (Š x V x D) 172 x 31 x 247 mm
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Futrola za znanstveni kalkulator crna
- Poklopac
- ključ negacije
- 11-znamenkasti LCD zaslon
- Baterija/Solarna energija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | džepni kalkulator |
| Vrsta prikaza | LC zaslon |
| Boja | crna |
| Širina | 172 mm |
| Visina | 31 mm |
| Dubina | 247 mm |
| Napajanje | baterijski pogon solarno napajanje |
| dim. | (Š x V x D) 172 x 31 x 247 mm |
| Težina | 200 g |
| Izvedba | Znanstveni kalkulator |
| Prikaz | 2 retka |
| Material (detalji) | Plastika |
| Pozadinsko osvetljenje | ne |
| Cifre | 11 Ziffern |
| da | |
| da | |
| da | |
| Prekrivač | da |
| Broj redova teksta na ekranu | 2 Zeilen |
| Uputstvo | da |
| Drugi ekran | ne |
| Nagib ekrana | ne |
Opis
Opis
Osnovni kalkulator s dva retka kombinira statistiku i napredne znanstvene funkcije za nastavu matematike i prirodoslovlja u srednjim školama.
Sveobuhvatna obuka iz matematičkih i znanstvenih koncepata
Pregledajte prethodne unose i potražite obrasce. Dvoredni zaslon prikazuje unose u gornjem retku, a rezultate u donjem retku.
Prošireno
znanstvene funkcije
Omogućuje statistiku s jednom i dvije varijable, prepoznaje π kao simbol u radijanskom načinu rada i nudi izbornike koji vam omogućuju odabir postavki koje najbolje odgovaraju vašim zahtjevima izračuna.
Aritmetičke operacije s razlomcima i mješovitim brojevima
Zbrajanje, oduzimanje, množenje i dijeljenje s razlomcima unesenim u konvencionalnom formatu nazivnik-brojnik.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sveobuhvatna obuka iz matematičkih i znanstvenih koncepata
Pregledajte prethodne unose i potražite obrasce. Dvoredni zaslon prikazuje unose u gornjem retku, a rezultate u donjem retku.
Prošireno
znanstvene funkcije
Omogućuje statistiku s jednom i dvije varijable, prepoznaje π kao simbol u radijanskom načinu rada i nudi izbornike koji vam omogućuju odabir postavki koje najbolje odgovaraju vašim zahtjevima izračuna.
Aritmetičke operacije s razlomcima i mješovitim brojevima
Zbrajanje, oduzimanje, množenje i dijeljenje s razlomcima unesenim u konvencionalnom formatu nazivnik-brojnik.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Zaslon s prikazom u dva retka
- Razlomljene funkcije
- Statistika s jednom i dvije varijable
- Konverzije
- Osnovne znanstvene i trigonometrijske funkcije
- Uređivanje, izrezivanje i lijepljenje unosa
- Na solarni i baterijski pogon
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.