Texas Instruments TI-34 džepni kalkulator Zaslon (broj mjesta): 16 solarno napajanje, baterijski pogon (Š x V x D) 80 x
- Kataloški br:
- 3593643 - 62
- Oznaka:
- 34MV/FC/5E7/A
- Kataloški br:
- 3593643 - 62
- Oznaka:
- 34MV/FC/5E7/A
Texas Instruments TI-34 džepni kalkulator Zaslon (broj mjesta): 16 solarno napajanje, baterijski pogon (Š x V x D) 80 x
95.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 200 funkcija
- Solarni rad
- 7 konstantna memorija
- Tipka za brzo ispravljanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | džepni kalkulator |
| Vrsta prikaza | LC zaslon |
| Zaslon (broj mjesta) | 16 |
| Širina | 80 mm |
| Visina | 19 mm |
| Dubina | 158 mm |
| Napajanje | solarno napajanje baterijski pogon |
| dim. | (Š x V x D) 80 x 19 x 158 mm |
| Težina | 135 g |
| Prikaz | 4-redni |
Opis
Opis
Na zaslonu s do 4 retka novog TI-34 MultiView™ moguće je nekoliko računskih operacija i rješenja međusobno izravno uspoređivati. Korisnik individualno odabire željeni način prikazivanja. Osnovne funkcije s područja znanosti i trigonometrije nadopunjavaju višestruke mogućnosti primjene na području računanja s razlomcima. Prikaz na zaslonu MultiView s do 4 retka Preglednost i mogućnost izravnog uspoređivanja različitih metoda računanja i rezultata Izbornik načina rada omogućava jednostavan izbor načina željenog prikazivanja Funkcija "Pretty-Print": unos i prikaz podataka na način na koji se pišu (u knjizi za matematiku) Tablice vrijednosti mogu se snimiti i pohraniti Pretvorba pomoću funkcije List converter: razlomci/decimalni brojevi, stupnjevi/radijani/DMS stupnjevi (stupanj, minuta, sekunda)/stupnjevi s decimalama i mnogi drugi Sve osnovne znanstvene i trigonometrijske funkcije Statistika s dvije varijable: unos/brisanje/uvrštavanje/obrađivanje individualnih podatkovnih elemenata Moguće pohranjivanje dvije konstantne operacije Izračunavanje razlomaka: skraćivanje u koracima ili automatsko;
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.