Texas Instruments TI-84 PLUS grafički kalkulator tamnoplava Zaslon (broj mjesta): 16 baterijski pogon (Š x V x D) 192 x
- Kataloški br:
- 3593644 - 62
- Oznaka:
- TI-84PLUS
- Kataloški br:
- 3593644 - 62
- Oznaka:
- TI-84PLUS
Texas Instruments TI-84 PLUS grafički kalkulator tamnoplava Zaslon (broj mjesta): 16 baterijski pogon (Š x V x D) 192 x
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Grafički kalkulator s 400 funkcija
- Tipka za brzo ispravljanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafički kalkulator |
| Vrsta prikaza | grafički zaslon |
| Zaslon (broj mjesta) | 16 |
| Boja | tamnoplava |
| Širina | 192 mm |
| Visina | 89 mm |
| Dubina | 27 mm |
| Napajanje | baterijski pogon |
| dim. | (Š x V x D) 192 x 89 x 27 mm |
| Težina | 268 g |
| Izvedba | Grafički kalkulator |
| Prikaz | 8 redaka |
| USB port | da |
| ne |
Opis
Opis
TI-84PL grafički kalkulator, 400 funkcija, značajke: izračun postotaka, razdjelnik tisućica, izračun s tehničkim simbolima, izračun kompleksnih brojeva, pretvorba DEG/RAD/GRAD, izračun s pomičnim i fiksnim zarezom, izračun matrice, statistički izračuni, zbrajanje, trigonometrijske funkcije, tipka za brzu korekciju, tipka za promjenu predznaka, napajanje baterijom, dimenzije (Š x V x D): 192 mm x 89 mm x 27 mm, težina: 268 g, vrsta zaslona: grafički, boja: tamnoplava
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.