TFA Dostmann 60.2048.01 kvarčni budilica crna, antracit crna Vrijeme alarma 1 negativni zaslon
- Kataloški br:
- 3557514 - 62
- Oznaka:
- 602048.01
- EAN:
- 4009816043719
- Kataloški br:
- 3557514 - 62
- Oznaka:
- 602048.01
- EAN:
- 4009816043719
TFA Dostmann 60.2048.01 kvarčni budilica crna, antracit crna Vrijeme alarma 1 negativni zaslon
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izbor LCD ili LED zaslona
- Automatsko prebacivanje putem senzora svjetla
- Na baterije
- Budilica s funkcijom odgode alarma
- S 2 razine svjetline
- Prikaz datuma
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | budilica |
| Zaslon | digitalni |
| Vrijeme alarma | 1 |
| Funkcije | 24 satni prikaz alarm datum ponavljanje alarma |
| Izvedba | kvarčni |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna antracit crna |
| dim. | (D x Š x V) 132 x 41 x 81 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Širina | 41 mm |
| Visina | 81 mm |
| Dužina | 132 mm |
| Opskrba strujom | akumulator USB |
| Određene značajke satova | negativni zaslon |
Opis
Opis
Bingo! Ovaj digitalni budilnik ne samo da vas ujutro na vrijeme izvlači iz kreveta – zahvaljujući hibridnom LCD i LED zaslonu, uvijek imate vrijeme na vidiku, i po danu i u mraku.
To znači da ne morate birati između konvencionalnog zaslona s crnim brojevima i prikazom datuma ili crvenih LED znamenki; obje opcije su vam dostupne ovisno o vašem ukusu ili dobu dana.
Prebacivanje je automatsko putem senzora svjetla; alternativno, možete i ručno prebacivati između dvije opcije prikaza. Osim toga, LED znamenke imaju funkciju zatamnjenja s dvije razine svjetline.
Integrirana funkcija odgode alarma daje vam nekoliko dodatnih minuta ujutro prije nego što ustanete.
Nadalje, Bingo Hybrid budilica ima ključnu prednost: ne zahtijeva jednokratne baterije, već integriranu punjivu bateriju možete jednostavno napuniti putem USB-C kabela.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
To znači da ne morate birati između konvencionalnog zaslona s crnim brojevima i prikazom datuma ili crvenih LED znamenki; obje opcije su vam dostupne ovisno o vašem ukusu ili dobu dana.
Prebacivanje je automatsko putem senzora svjetla; alternativno, možete i ručno prebacivati između dvije opcije prikaza. Osim toga, LED znamenke imaju funkciju zatamnjenja s dvije razine svjetline.
Integrirana funkcija odgode alarma daje vam nekoliko dodatnih minuta ujutro prije nego što ustanete.
Nadalje, Bingo Hybrid budilica ima ključnu prednost: ne zahtijeva jednokratne baterije, već integriranu punjivu bateriju možete jednostavno napuniti putem USB-C kabela.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Izbor LCD zaslona ili LED znamenki
- Automatsko prebacivanje putem senzora svjetla
- 2 razine svjetline za LED način rada
- Budilica s funkcijom odgode alarma
- Prikaz datuma
- Napajanje na baterije, punjivo putem USB kabela
Opseg isporuke
- Budilica
- USB kabel
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.