TFA Dostmann 60.2563.10 radijski budilica antracitna boja Vrijeme alarma 2
- Kataloški br:
- 3415094 - 62
- Oznaka:
- 602563.1
- EAN:
- 4009816041883
- Kataloški br:
- 3415094 - 62
- Oznaka:
- 602563.1
- EAN:
- 4009816041883
TFA Dostmann 60.2563.10 radijski budilica antracitna boja Vrijeme alarma 2
45.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radio sat s najvećom točnošću
- 2 podesiva vremena alarma
- Vikend način rada
- Prikaz datuma i dana u tjednu
- Budilica s funkcijom odgode alarma
- Pozadinsko osvjetljenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | budilica |
| Zaslon | digitalni |
| Vrijeme alarma | 2 |
| Funkcije | 24 satni prikaz alarm datum ponavljanje alarma vremenska zona radni dan |
| Izvedba | radijski |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | antracitna boja |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Visina | 64 mm |
| Dužina | 124 mm |
| Dubina | 26 mm |
| Opskrba strujom | tudi preko 2 x mignon baterije |
Opis
Opis
Ovaj digitalni radio budilnik osigurava precizan i ugodan početak dana. Bilo da vas zove posao ili želite na vrijeme uhvatiti let za odmor, s ovim budilnikom uvijek ćete započeti dan na vrijeme. Vrijeme se prima putem DCF 77 signala putem radija i prikazuje se u sekundu, uključujući automatsku promjenu vremena s ljetnog na zimsko računanje vremena.
Budilica je dvostruko praktična za parove i obitelji, jer se mogu postaviti dva različita vremena alarma. Možete odabrati hoće li se alarm aktivirati svakodnevno, radnim danima ili samo vikendom.
Za one koji vole ostati u krevetu malo duže ujutro, radio budilica nudi jednostavnu funkciju odgode alarma. Osvijetljeni zaslon jednim dodirom gumba osigurava jasnu čitljivost, čak i kada napola spavate.
Bilo da se radi o radnim danima ili opuštajućem izležavanju, ovaj budilnik savršeno se prilagođava vašim potrebama. Baterije (2x 1,5 V AAA) nisu uključene i moraju se kupiti zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Budilica je dvostruko praktična za parove i obitelji, jer se mogu postaviti dva različita vremena alarma. Možete odabrati hoće li se alarm aktivirati svakodnevno, radnim danima ili samo vikendom.
Za one koji vole ostati u krevetu malo duže ujutro, radio budilica nudi jednostavnu funkciju odgode alarma. Osvijetljeni zaslon jednim dodirom gumba osigurava jasnu čitljivost, čak i kada napola spavate.
Bilo da se radi o radnim danima ili opuštajućem izležavanju, ovaj budilnik savršeno se prilagođava vašim potrebama. Baterije (2x 1,5 V AAA) nisu uključene i moraju se kupiti zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Radio sat s najvećom točnošću
- Dva vremena buđenja
- Podesivo za dnevni, radni dan ili vikend
- Prikaz datuma i dana u tjednu
- Budilica s funkcijom odgode alarma
- Pozadinsko osvjetljenje
Opseg isporuke
- Budilica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.