TFA Dostmann Digitaler Timer und Stoppuhr mjerač vremena zelena digitalni
- Kataloški br:
- 3427985 - 62
- Oznaka:
- 382056.04
- EAN:
- 4009816041814
- Kataloški br:
- 3427985 - 62
- Oznaka:
- 382056.04
- EAN:
- 4009816041814
TFA Dostmann Digitaler Timer und Stoppuhr mjerač vremena zelena digitalni
34.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
34.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Velik zaslon
- Brz i jednostavan unos vremena
- 3 razine glasnoće
- LED svjetlo upozorenja
- Prikaz proteklog vremena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Timer | 99 minuta 59 s |
| Vrsta proizvoda | mjerač vremena |
| Zaslon | digitalni |
| Funkcije | štoperica odbrojavanje/mjerač vremena alarm |
| Izvedba | elektronski |
| Boja | zelena |
| dim. | (D x Š x V) 84 x 21 x 88 mm |
| Težina | 78 g |
| Širina | 21 mm |
| Visina | 88 mm |
| Dužina | 84 mm |
| Opskrba strujom | 2 x micro-baterija - molimo, naručite odvojeno |
| Određene značajke satova | 1 mjerač vremena |
Opis
Opis
Digitalni timer sa štopericom može se univerzalno koristiti u svakodnevnom životu. Savršen je za kuhanje jaja, praćenje točnog vremena kuhanja čaja, podsjećanje djece na vrijeme igre i učenja, mjerenje vremena sastanaka ili zaustavljanje vremena tijekom sporta. A prijateljska, svijetlozelena boja podiže raspoloženje. Pet uobičajenih postavki vremena na gumbima olakšavaju i ubrzavaju podešavanje. Naravno, timer se može podesiti i pojedinačno. Timer nudi dvije razine glasnoće ili tihi način rada s LED svjetlom upozorenja. Idealno za ured, ispite ili učenje u knjižnici. Zahvaljujući magnetu, petlji za vješanje ili sklopivom stalku, može se fleksibilno postaviti. Potrebne su dvije AAA baterije (nisu uključene).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Brz i jednostavan unos vremena
- 3 razine glasnoće (glasno, normalno, isključeno)
- LED svjetlo upozorenja
- Prikaz proteklog vremena
- S magnetom, postoljem i petljom za vješanje
Opseg isporuke
- Tajmeri
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.