Theben 0090001 timer za rasvjetu stubišta profilna šina 230 V/AC
- Kataloški br:
- 3360593 - 62
- Kataloški br:
- 3360593 - 62
Theben 0090001 timer za rasvjetu stubišta profilna šina 230 V/AC
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 230 V/AC |
| Nazivna struja | 16 A |
| Vrsta montaže | profilna šina |
| dim. | (Š x V x D) 17.5 x 83.5 x 64 mm |
| Širina | 17.5 mm |
| Visina | 83.5 mm |
| Dubina | 64 mm |
| Vrsta proizvoda | timer za rasvjetu stubišta |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.