Thermal Grizzly CPU montažni okvir
- Kataloški br:
- 3489237 - 62
- Oznaka:
- TG-CF-i1700-LT
- EAN:
- 4260711991035
- Kataloški br:
- 3489237 - 62
- Oznaka:
- TG-CF-i1700-LT
- EAN:
- 4260711991035
Thermal Grizzly CPU montažni okvir
33.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
33.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Komplet za nadogradnju okvira
- Podržani slotovi za procesore: LGA 1700
- Materijal: Akrilonitril butadien stiren (ABS)
- Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CPU montažni okvir |
| Baza | Intel® 1700 |
| Boja | crna |
| Širina | 51 mm |
| Visina | 6 mm |
| Dubina | 71 mm |
| dim. | (Š x V x D) 51 x 6 x 71 mm |
| Izvedba | Komplet za nadogradnju okvira |
| Težina | 8 g |
| 1 Stück(e) | |
| 30 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)