Thermal Grizzly CPU montažni okvir aluminij
- Kataloški br:
- 3489240 - 62
- Oznaka:
- TG-CF-i1851-V1
- EAN:
- 4260711991103
- Kataloški br:
- 3489240 - 62
- Oznaka:
- TG-CF-i1851-V1
- EAN:
- 4260711991103
Thermal Grizzly CPU montažni okvir aluminij
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Komplet za nadogradnju okvira
- Podržani slotovi za procesore: LGA 1851
- Materijal: aluminij
- Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CPU montažni okvir |
| Baza | Intel® 1851 |
| Materijal | aluminij |
| Boja | crna |
| Širina | 71 mm |
| Visina | 6 mm |
| Dubina | 51 mm |
| dim. | (Š x V x D) 71 x 6 x 51 mm |
| Izvedba | Komplet za nadogradnju okvira |
| Težina | 21 g |
| 65 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)