Thermal Grizzly Električna izolacija toplinski jastučić 0.5 mm (D x Š) 100 mm x 100 mm
- Kataloški br:
- 3489175 - 62
- Oznaka:
- TG-MP8-100-100-05-2R
- EAN:
- 4260711991646
- Kataloški br:
- 3489175 - 62
- Oznaka:
- TG-MP8-100-100-05-2R
- EAN:
- 4260711991646
Thermal Grizzly Električna izolacija toplinski jastučić 0.5 mm (D x Š) 100 mm x 100 mm
73.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
73.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Visoka toplinska vodljivost
- Visoka kompresibilnost
- Električna izolacija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | toplinski jastučić |
| Vrsta | Električna izolacija |
| Sadržaj | 2 kom. |
| Boja | ružičasta |
| Gustoća materijala | 0.5 mm |
| dim. | (D x Š) 100 mm x 100 mm |
| Dužina | 100 mm |
| Širina | 100 mm |
| Maks. temperatura | 250 °C |
| Min. temperatura | -100 °C |
Opis
Opis
Visokoučinkoviti termalni jastučići serije minus pad 8 imaju vrlo elastičnu i prilagodljivu površinu s vrlo visokom toplinskom vodljivošću.
Čak i najmanje razlike u komponentama mogu se stoga vrlo dobro kompenzirati.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Čak i najmanje razlike u komponentama mogu se stoga vrlo dobro kompenzirati.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.