Thermal Grizzly TG-DDM-i1851-V1 komplet alata za računala
- Kataloški br:
- 3489241 - 62
- Oznaka:
- TG-DDM-i1851-V1
- EAN:
- 4260711991097
- Kataloški br:
- 3489241 - 62
- Oznaka:
- TG-DDM-i1851-V1
- EAN:
- 4260711991097
Thermal Grizzly TG-DDM-i1851-V1 komplet alata za računala
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Alat za uklanjanje rasipnika topline
- Podržani slotovi za procesore: LGA 1851
- Materijal: aluminij
- Crna, Crvena
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 56 x 26 x 83 mm |
| Boja | crna crvena |
| Dubina | 83 mm |
| Visina | 26 mm |
| Širina | 56 mm |
| Materijal | aluminij |
| Izvedba | Alat za uklanjanje rasipnika topline |
| Težina | 145 g |
| Vrsta proizvoda | komplet alata za računala |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| 209 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.