Thermal Grizzly TG-DDM-R7000-R komplet alata za računala
- Kataloški br:
- 3489245 - 62
- Oznaka:
- TG-DDM-R7000-R
- EAN:
- 4260711990700
- Kataloški br:
- 3489245 - 62
- Oznaka:
- TG-DDM-R7000-R
- EAN:
- 4260711990700
Thermal Grizzly TG-DDM-R7000-R komplet alata za računala
250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Alat za uklanjanje rasipnika topline
- Materijal: aluminij
- Crna, Crvena
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 70 x 198 x 74 mm |
| Boja | crna crvena |
| Dubina | 74 mm |
| Visina | 198 mm |
| Širina | 70 mm |
| Materijal | aluminij |
| Izvedba | Alat za uklanjanje rasipnika topline |
| Težina | 223 g |
| Vrsta proizvoda | komplet alata za računala |
| 282 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.