Thermal Grizzly TG-MY-DD-P-RGB-AMD-V1 pasivni CPU hladnjak AMD AM5
- Kataloški br:
- 3489251 - 62
- Oznaka:
- TG-MY-DD-P-RGB-AMD-V1
- EAN:
- 4260711991080
- Kataloški br:
- 3489251 - 62
- Oznaka:
- TG-MY-DD-P-RGB-AMD-V1
- EAN:
- 4260711991080
Thermal Grizzly TG-MY-DD-P-RGB-AMD-V1 pasivni CPU hladnjak AMD AM5
565.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vodeni blok
- Podržani slotovi za procesore: Socket AM5
- 1/4"
- Materijal: Akril, aluminij, bakar
- Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pasivni CPU hladnjak |
| Baza | AMD AM5 |
| Težina | 225 g |
| Širina | 53 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 70 mm |
| Boja | crna |
| Materijal | akril aluminij bakar |
| Izvedba | Vodeni blok |
| 1 Stück(e) | |
| 276 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)