Thermaltake Astria 400 CPU hladnjak sa ventilatorom
- Kataloški br:
- 3156153 - 62
- Oznaka:
- CL-P120-CA12SW-A
- EAN:
- 4.71148E+12
- Kataloški br:
- 3156153 - 62
- Oznaka:
- CL-P120-CA12SW-A
- EAN:
- 4.71148E+12
Thermaltake Astria 400 CPU hladnjak sa ventilatorom
180.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Baza | Intel® 2066 Intel® 2011 #####Intel® 1851 Intel® 1700 Intel® 1200 Intel® 1156 Intel® 1155 Intel® 1151 Intel® 1150 AMD AM4 #####AMD AM5 |
| Razvoj buke (maks.) | 26.8 dBA |
| Brzina (min.) | 500 U/min |
| Maks. broj okretaja | 1800 U/min |
| Priključak | 4-pinski |
| Materijal rashladnog tijela | bakar, aluminij |
| Težina | 1.077 |
| Određene značajke | uklj. LED rasvjeta |
| Širina | 94 mm |
| Visina | 160 mm |
| Dubina | 124 mm |
| Dimenzije ventilatora | 120 x 120 mm |
| Vrsta proizvoda | CPU hladnjak sa ventilatorom |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Thermaltake
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.