Thermaltake CT200 ARGB Sync PC Cooling Fan Single Pack ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 200 x 200 x 30 mm
- Kataloški br:
- 3385616 - 62
- Oznaka:
- CL-F179-PL20SW-A
- EAN:
- 4711475641327
- Kataloški br:
- 3385616 - 62
- Oznaka:
- CL-F179-PL20SW-A
- EAN:
- 4711475641327
Thermaltake CT200 ARGB Sync PC Cooling Fan Single Pack ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 200 x 200 x 30 mm
92.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
92.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Razvoj buke (maks.) | 27.2 dBA |
| Razvijanje buke | 20.1 dBA - 30 dBA |
| Brzina (min.) | 500 U/min |
| Maks. broj okretaja | 900 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | crna |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 200 mm |
| Dubina | 30 mm |
| dim. | (Š x V x D) 200 x 200 x 30 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)