Thermaltake Toughpower GT Snow 1000W PC napajanje 1000 W ATX
- Kataloški br:
- 3436489 - 62
- Oznaka:
- PS-TPT-1000FNFAGE-W
- EAN:
- 4711658544186
- Kataloški br:
- 3436489 - 62
- Oznaka:
- PS-TPT-1000FNFAGE-W
- EAN:
- 4711658544186
Thermaltake Toughpower GT Snow 1000W PC napajanje 1000 W ATX
580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 1000 W |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | bijela |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 2.891 |
| Određene značajke | ATX 3.1 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
Opis
Opis
80 PLUS Gold certifikat s učinkovitošću do 90%.
1000/1200 W kontinuirane snage u radnom okruženju od 40°C/104°F.
Smart Zero Fan: Minimizira neželjenu buku.
Potpuno modularni, ravni crni kablovi.
Ultra tihi ventilator s hidrauličkim ležajem od 120 mm osigurava izvrstan protok zraka.
Dizajn s jednom +12V šinom visoke amperaže (dizajn s visokoučinkovitom +12V šinom).
DC-DC i LLC dizajn za precizniji električni izlaz.
Spremno za Intel C6/C7 standarde i ErP (Spremno za Intel C6/C7 načine rada za uštedu energije i ErP smjernice).
Ugrađene industrijske standardne zaštitne značajke: OCP (zaštita od prekomjerne struje), OVP (zaštita od prenapona), UVP (zaštita od podnapona), OPP (zaštita od preopterećenja), OTP (zaštita od previsoke temperature), SCP (zaštita od kratkog spoja).
Ovaj tekst je strojno preveden.
1000/1200 W kontinuirane snage u radnom okruženju od 40°C/104°F.
Smart Zero Fan: Minimizira neželjenu buku.
Potpuno modularni, ravni crni kablovi.
Ultra tihi ventilator s hidrauličkim ležajem od 120 mm osigurava izvrstan protok zraka.
Dizajn s jednom +12V šinom visoke amperaže (dizajn s visokoučinkovitom +12V šinom).
DC-DC i LLC dizajn za precizniji električni izlaz.
Spremno za Intel C6/C7 standarde i ErP (Spremno za Intel C6/C7 načine rada za uštedu energije i ErP smjernice).
Ugrađene industrijske standardne zaštitne značajke: OCP (zaštita od prekomjerne struje), OVP (zaštita od prenapona), UVP (zaštita od podnapona), OPP (zaštita od preopterećenja), OTP (zaštita od previsoke temperature), SCP (zaštita od kratkog spoja).
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Uklj. kabel za napajanje
- razni priključni kabeli
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)