Thermaltake ugradbeni AC/DC adapter napajanja 1000 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3477735 - 62
- Oznaka:
- WG1000RE
- EAN:
- 4711658546173
- Kataloški br:
- 3477735 - 62
- Oznaka:
- WG1000RE
- EAN:
- 4711658546173
Thermaltake ugradbeni AC/DC adapter napajanja 1000 W ATX 80 plus gold
565.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugradbeni AC/DC adapter napajanja |
| Izlazna snaga napajanja | 1000 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 83.3 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| +3,3 V/DC | 20 A |
Opis
Opis
Germanium Pro RGB 1000W je napajanje s 80 PLUS Gold certifikatom, u potpunosti usklađeno s ATX 3.1 specifikacijama i opremljeno izvornim PCIe Gen 5.1 12+4-pinskim konektorom kako bi se osigurale snažne i stabilne performanse s grafičkim karticama sljedeće generacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)