Thermaltake View 270 Plus TG ARGB Hydrangea Blue midi-tower kućište za igraće računalo plava boja
- Kataloški br:
- 3385588 - 62
- Oznaka:
- CA-1Y7-00MFWN-01
- EAN:
- 4711475644212
- Kataloški br:
- 3385588 - 62
- Oznaka:
- CA-1Y7-00MFWN-01
- EAN:
- 4711475644212
Thermaltake View 270 Plus TG ARGB Hydrangea Blue midi-tower kućište za igraće računalo plava boja
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za igraće računalo |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | plava boja |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 456 mm |
| Dubina | 454 mm |
| Težina | 6.35 |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 230 x 456 x 454 mm |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 1 kućište, 3 ventilatora, pribor
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)