Thermaltake View 390 Air Black midi-tower kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3436397 - 62
- Oznaka:
- CA-11F-00M1WN-00
- EAN:
- 4711475648845
- Kataloški br:
- 3436397 - 62
- Oznaka:
- CA-11F-00M1WN-00
- EAN:
- 4711475648845
Thermaltake View 390 Air Black midi-tower kućište za računala crna
565.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključci: Gornji I/O priključci s 2 x USB 3.0 i 1 x USB 3.2 (Gen 2) Type C
- Hlađenje: 2 x CT 120 mm ventilatora
- Podrška: 360 mm AIO rješenja za hlađenje
- Kompatibilna dodatna oprema: komplet LCD zaslona od 3,9 inča / 6 inča
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | HD audio |
| Širina | 287 mm |
| Visina | 503 mm |
| Dubina | 485 mm |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 287 x 503 x 485 mm |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 1 kućište, 2 unaprijed instalirana CT 120 ventilatora, pribor
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)