Thermo TECH PET grijaća folija samoljepljivo 230 V/DC, 230 V/AC 115 W Vrsta zaštite IPX4 (D x Š) 800 mm x 195 mm
- Kataloški br:
- 2986464 - 62
- Oznaka:
- 3146100
- EAN:
- 4260239235437
- Kataloški br:
- 2986464 - 62
- Oznaka:
- 3146100
- EAN:
- 4260239235437
Thermo TECH PET grijaća folija samoljepljivo 230 V/DC, 230 V/AC 115 W Vrsta zaštite IPX4 (D x Š) 800 mm x 195 mm
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugravirani vodič grijanja
- Samoljepljivo dno
- Jednožilni kabel Helutherm 145
- 0,5 mm² x 500 mm
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grijaća folija |
| Određene značajke | samoljepljivo |
| Radni napon | 230 V/DC230 V/AC |
| Snaga | 115 W |
| Materijal | PET |
| Gustoća materijala | 0.3 mm |
| Priključak | pletenica |
| Vrsta zaštite | IPX4 |
| Temperatura površine | 56 °C |
| Dužina | 800 mm |
| Širina | 195 mm |
| dim. | (D x Š) 800 mm x 195 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.