Thermo TECH silikon grijaća folija 230 V/AC, 230 V/DC 30 W Vrsta zaštite IPX7 (D x Š) 35 mm x 940 mm
- Kataloški br:
- 2734815 - 62
- Oznaka:
- 3346191
- EAN:
- 4260239234928
- Kataloški br:
- 2734815 - 62
- Oznaka:
- 3346191
- EAN:
- 4260239234928
Thermo TECH silikon grijaća folija 230 V/AC, 230 V/DC 30 W Vrsta zaštite IPX7 (D x Š) 35 mm x 940 mm
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grijaća folija |
| Radni napon | 230 V/AC230 V/DC |
| Snaga | 30 W |
| Materijal | silikon |
| Vrsta zaštite | IPX7 |
| Dužina | 35 mm |
| Širina | 940 mm |
| dim. | (D x Š) 35 mm x 940 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.