Thermo TECH silikon grijaća folija ojačano staklenim vlaknima 24 V/AC, 24 V/DC 350 W Vrsta zaštite IPX7 (D x Š) 97 mm x
- Kataloški br:
- 2734789 - 62
- Oznaka:
- 3326129
- EAN:
- 4260239234713
- Kataloški br:
- 2734789 - 62
- Oznaka:
- 3326129
- EAN:
- 4260239234713
Thermo TECH silikon grijaća folija ojačano staklenim vlaknima 24 V/AC, 24 V/DC 350 W Vrsta zaštite IPX7 (D x Š) 97 mm x
230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grijaća folija |
| Određene značajke | ojačano staklenim vlaknima |
| Radni napon | 24 V/AC24 V/DC |
| Snaga | 350 W |
| Materijal | silikon |
| Vrsta zaštite | IPX7 |
| Dužina | 97 mm |
| Širina | 547 mm |
| dim. | (D x Š) 97 mm x 547 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.