Thermo TECH tekstil grijaća folija 12 V/DC, 12 V/AC 15 W Vrsta zaštite IPX4 (D x Š) 350 mm x 260 mm
- Kataloški br:
- 2986453 - 62
- Oznaka:
- 3515861
- EAN:
- 4260239235468
- Kataloški br:
- 2986453 - 62
- Oznaka:
- 3515861
- EAN:
- 4260239235468
Thermo TECH tekstil grijaća folija 12 V/DC, 12 V/AC 15 W Vrsta zaštite IPX4 (D x Š) 350 mm x 260 mm
315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tkanina od poliestera
- Grijaći vodič izoliran
- Bez ljepljive trake
- Dvostruki kabel 2x 0,75 mm² x 1000 mm
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grijaća folija |
| Radni napon | 12 V/DC12 V/AC |
| Snaga | 15 W |
| Materijal | tekstil |
| Gustoća materijala | 0.3 mm |
| Priključak | pletenica |
| Vrsta zaštite | IPX4 |
| Temperatura površine | 36 °C |
| Dužina | 350 mm |
| Širina | 260 mm |
| dim. | (D x Š) 350 mm x 260 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.