Thicon Models 21015 UM406 1:10 električni RC model kamiona komplet za sastavljanje
- Kataloški br:
- 2898936 - 62
- Oznaka:
- 21015
- EAN:
- 4262403540316
- Kataloški br:
- 2898936 - 62
- Oznaka:
- 21015
- EAN:
- 4262403540316
Thicon Models 21015 UM406 1:10 električni RC model kamiona komplet za sastavljanje
5,885.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,885.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrata se također mogu otvoriti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model kamiona |
| dim. | (D x Š x V) 432 x 206 x 231 mm |
| Vrsta motora | električni |
| Težina | 4.5 kg |
| Skala | 1:10 |
| Izvedba modela | komplet za sastavljanje |
| Širina | 206 mm |
| Visina | 231 mm |
| Dužina | 432 mm |
Opis
Opis
Kamion za ekstremne terene izrađen od punog metala s portalnim osovinama i pogonom na sve kotače. Cijela kabina je izrađena od metala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dužina: 432 mm, širina: 206 mm, visina: 231 mm
- Težina: 4500
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)