Thicon Models 52001 MAN F2000 1:14 električni RC model kamiona komplet za sastavljanje
- Kataloški br:
- 2614412 - 62
- Oznaka:
- 52001
- EAN:
- 4260432977400
- Kataloški br:
- 2614412 - 62
- Oznaka:
- 52001
- EAN:
- 4260432977400
Thicon Models 52001 MAN F2000 1:14 električni RC model kamiona komplet za sastavljanje
2,760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model kamiona |
| dim. | (D x Š x V) 459 x 194 x 287 mm |
| Vrsta motora | električni |
| Vrsta modelarstva | kamion |
| Težina | 3900 g |
| Skala | 1:14 |
| Izvedba modela | komplet za sastavljanje |
| Model | MAN F2000 |
| Širina | 194 mm |
| Visina | 287 mm |
| Dužina | 459 mm |
Opis
Opis
Kit 4x2 kamion neobojen s pogonom, vozačka kabina od metala i bočne stranice.
Kamion dolazi s motorom od 7,2 V, mjenjačem i diferencijalnom osovinom. Svi dodatni dijelovi kao što su ispušni sustav, spremnik, držač rezervnog kotača i podsjedna ploča također su uključeni.
Za rad bez rasvjetnog sustava dovoljan je 2-kanalni daljinski upravljač.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Kamion dolazi s motorom od 7,2 V, mjenjačem i diferencijalnom osovinom. Svi dodatni dijelovi kao što su ispušni sustav, spremnik, držač rezervnog kotača i podsjedna ploča također su uključeni.
Za rad bez rasvjetnog sustava dovoljan je 2-kanalni daljinski upravljač.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)