Thicon Models 58555 1:14 lopata s viljuškom kom.
- Kataloški br:
- 2614509 - 62
- Oznaka:
- 58555
- EAN:
- 4260432977981
- Kataloški br:
- 2614509 - 62
- Oznaka:
- 58555
- EAN:
- 4260432977981
Thicon Models 58555 1:14 lopata s viljuškom kom.
565.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Skala | 1:14 |
| Pogodno za (detalji) | Mali utovarivač 2614500, 2614501, 2614502, 2614503 (58500, 58501, 58510, 58511) |
| dim. | (D x Š x V) 93 x 106 x 82 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Dužina | 93 mm |
| Širina | 106 mm |
| Visina | 82 mm |
| Vrsta proizvoda | lopata s viljuškom |
Opis
Opis
Viljuškasta lopata za palete ili bale sijena pogodna za male utovarivače 58500 i 58510.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.