Thicon Models 58700 Mobilbagger 4x4 1:14 električni RC funkcijski model komplet za sastavljanje
- Kataloški br:
- 2614519 - 62
- Oznaka:
- 58700
- EAN:
- 4260432976922
- Kataloški br:
- 2614519 - 62
- Oznaka:
- 58700
- EAN:
- 4260432976922
Thicon Models 58700 Mobilbagger 4x4 1:14 električni RC funkcijski model komplet za sastavljanje
20,875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
20,875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC funkcijski model |
| dim. | (Š x V) 230 mm x 260 mm |
| Vrsta motora | električni |
| Vrsta modelarstva | građevinsko vozilo |
| Težina | 19000 g |
| Skala | 1:14 |
| Izvedba modela | komplet za sastavljanje |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 260 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.