tier1 T1A DELL Grade A Latitude 3420 i5-1145G7 Notebook 35.3 cm (13.9 palac) Intel® Core™ i5 i5-1145G7 16 GB Windows® 10
- Kataloški br:
- 3558519 - 62
- Oznaka:
- L-3420-DE-T101
- EAN:
- 5711603083875
- Kataloški br:
- 3558519 - 62
- Oznaka:
- L-3420-DE-T101
- EAN:
- 5711603083875
tier1 T1A DELL Grade A Latitude 3420 i5-1145G7 Notebook 35.3 cm (13.9 palac) Intel® Core™ i5 i5-1145G7 16 GB Windows® 10
1,345.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 35.3 cm;13.9 palac
- Procesor: Intel® Core™ i5;i5-1145G7 (4 x)
- Radna memorija: 16 GB;3200 MHz
- Memorija:
- Grafika:
- Operacijski sustav: Windows® 10 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Zaslon (cm) | 35.3 cm |
| Zaslon (inči) | 13.9 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-1145G7 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 8 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 16 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 326 mm |
| Dubina | 226 mm |
| Težina | 1.52 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 10 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 35.3 cm (13.9 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 92 Megapiksela |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Numerička tastatura | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 0 - 95 % |
| Rezolucija prednje kamere | 1280 x 720 piksel |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | -15,2 - 10668 m |
| Vreme punjenja baterije | 4 h |
| Zaštita lozinkom | da |
| Potres u stanju rada | 110 G |
| Snaga zvučnika | 2 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Brzina video capturing-a | 30 fps |
| Unapređen | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Maksimalan udar u isključenom stanju | 160 G |
| Vibracije (isključeno) | 1.3 G |
| Vibracije (uključeno) | 0.66 G |
| Integrisani čitač kartica | da |
| PowerShare | da |
| Broj USB portova sa PowerShare podrškom | 1 |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 256 GB |
| Brzo punjenje | da |
| Visina (spreda) | 1.76 cm |
| Visina (pozadi) | 1.76 cm |
| Dozvoljena nadmorska visina | -15,2 - 3048 m |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)