tier1 T1A Dell Grade A Latitude 5320 i7-1185G7 Notebook 33.8 cm (13.3 palac) Intel® Core™ i7 i7-1185G7 16 GB Windows® 11
- Kataloški br:
- 3558520 - 62
- Oznaka:
- L-5320-DE-T103
- EAN:
- 5711603083851
- Kataloški br:
- 3558520 - 62
- Oznaka:
- L-5320-DE-T103
- EAN:
- 5711603083851
tier1 T1A Dell Grade A Latitude 5320 i7-1185G7 Notebook 33.8 cm (13.3 palac) Intel® Core™ i7 i7-1185G7 16 GB Windows® 11
1,490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33.8 cm;13.3 palac;Full HD;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i7;i7-1185G7 (4 x)
- Radna memorija: 16 GB;3200 MHz
- Memorija:
- Grafika:
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Zaslon (inči) | 13.3 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor / model | i7-1185G7 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 16 GB |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 305.7 mm |
| Visina | 17 mm |
| Dubina | 207.5 mm |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Zaslon | 33.8 cm (13.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Numerička tastatura | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Eternet LAN | ne |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| Vreme punjenja baterije | 3 h |
| Zaštita lozinkom | da |
| Potres u stanju rada | 140 G |
| Snaga zvučnika | 2 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Brzina video capturing-a | 30 fps |
| Unapređen | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Vibracije (uključeno) | 0.66 G |
| Integrisani čitač kartica | da |
| PowerShare | da |
| Broj USB portova sa PowerShare podrškom | 1 |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 256 GB |
| Indikator punjenja baterije | da |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Brzo punjenje | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)