tier1 T1A LENOVO Grade A Thinkp T14s i5-10310U Notebook 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 i5-10310U 16 GB Windows® 11 P
- Kataloški br:
- 3558515 - 62
- Oznaka:
- L-T14S-DE-T102
- EAN:
- 5711603080263
- Kataloški br:
- 3558515 - 62
- Oznaka:
- L-T14S-DE-T102
- EAN:
- 5711603080263
tier1 T1A LENOVO Grade A Thinkp T14s i5-10310U Notebook 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 i5-10310U 16 GB Windows® 11 P
1,370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 35.6 cm;14 palac;Full HD;IPS;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i5;i5-10310U (4 x;1.7 GHz)
- Radna memorija: 16 GB;2666 MHz
- Memorija:
- Grafika:
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-10310U |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 16 GB |
| Ritam pohranjivanja | 2666 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | crna |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 1.7 GHz / max. 4.4 GHz |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Format slike | 16:9 |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Numerička tastatura | ne |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Broj portova za USB punjenje u isključenom stanju | 1 |
| Zaštita lozinkom | da |
| Snaga zvučnika | 1 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| Unapređen | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 256 GB |
| Priključak za uređaj | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 8 - 95 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | 5 - 43 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Maksimalna nadmorska visina | 3048 m |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 57 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)