Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
bijela
crna
Funkcije
uklopivo
Instalacija Ø
22 mm
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Oblik
Okruglo
Položaj prekidača
1x uključivanje/isključivanje
Sklopna struja (maks.)
4 A
Sklopni napon
24 V DC/AC