tipka za biranje Zelena 2 x 45 ° Eaton Q25LWK3-GN 1 ST
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
zelena
Dim.
(D x Š) 25 mm x 25 mm
Duljina
25 mm
Funkcije
pipajući
Instalacija Ø
16 mm
Ispis motiva
bez
Izvršenje
Razina VI
Maksimalna temperatura
+60 °C
Mehanički život
> 3 x 106 ciklusa
Minimalna temperatura
-25 °C
Sadržaj
1 kom
Širina
25 mm
Stupanj zaštite
IP65
Svjetleća boja
zelena
Tip
Q25LWK3-GN
Ugao prebacivanja
2 x 45 °
Veza
Ravni utikač 2,8 mm