tipkalo Crvena Eaton Q25LTR-RT/WB 1 ST
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crvena
Dim.
(D x Š) 25 mm x 25 mm
Duljina
25 mm
Funkcije
uklopivo
Instalacija Ø
16 mm
Maksimalna temperatura
+60 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Širina
25 mm
Svjetleća boja
crvena
Tip
Q25LTR-RT/WB
Veza
Ravni utikač 2,8 mm