Tipkalo plosnat Bijela Eaton C22-D-W-K10-P62 1 ST
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
bijela
Funkcije
pipajući
Instalacija Ø
22 mm
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Oblik
Okruglo
Osobitosti prekidača/gumba
ravan
Sklopna struja (maks.)
4 A
Sklopni napon
24 V DC/AC