Tipkalo plosnat Zelena Eaton C22-D-G-K10-P62 1 ST
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
zelena
Funkcije
pipajući
Instalacija Ø
22 mm
Ispis motiva
bez
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Oblik
Okruglo
Osobitosti prekidača/gumba
ravan
Sadržaj
1 kom
Sklopna struja (maks.)
4 A
Sklopni napon
24 V DC/AC