tipkalo Zelena Eaton Q18LT-GN/WB 1 ST
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
zelena
Dim.
(D x Š) 18 mm x 18 mm
Duljina
18 mm
Funkcije
pipajući
Instalacija Ø
16 mm
Ispis motiva
bez
Maksimalna temperatura
+60 °C
Mehanički život
> 3 x 106 ciklusa
Minimalna temperatura
-25 °C
Sadržaj
1 kom
Širina
18 mm
Stupanj zaštite
IP65
Svjetleća boja
zelena
Tip
Q18LT-GN/WB
Veza
Ravni utikač 2,8 mm