tipkalo Zelena Eaton Q18LTR-GN/WB 1 ST
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
zelena
Dim.
(D x Š) 18 mm x 18 mm
Duljina
18 mm
Funkcije
uklopivo
Instalacija Ø
16 mm
Maksimalna temperatura
+60 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Širina
18 mm
Svjetleća boja
zelena
Tip
Q18LTR-GN/WB
Veza
Ravni utikač 2,8 mm