TomTom Go Camper Max 7" 2nd kamionska navigacija 17.8 cm 7 palac
- Kataloški br:
- 3443480 - 62
- Oznaka:
- 1YD7.002.30
- EAN:
- 636926106955
- Kataloški br:
- 3443480 - 62
- Oznaka:
- 1YD7.002.30
- EAN:
- 636926106955
TomTom Go Camper Max 7" 2nd kamionska navigacija 17.8 cm 7 palac
1,315.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fiksni 17,8 cm (7") Crni
- Automobilska prikolica
- Navođenje u trakama putem TMC-a (Traffic Message Channel)
- Zaslon osjetljiv na dodir, široki 1024 x 600 piksela
- Bluetooth Wi-Fi
- Ugrađeni zvučnik
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kamionska navigacija |
| Zaslon (cm) | 17.8 cm |
| Zaslon (inči) | 7 palac |
| Bluetooth® | da |
| dim. | (Š x V x D) 187 x 122 x 20 mm |
| Širina | 187 mm |
| Visina | 122 mm |
| Dubina | 20 mm |
| Težina | 400 g |
| Snaga punjenja (min.) | 6 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 12 W |
| Boja | crna |
| Rezolucija prikaza | 1024 x 600 Pixel |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 Jahr(e) | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2048 MB | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
TomTom Go Camper Max 2. mjesto. S navođenjem rute posebno prilagođenim kamperima, možete izbjeći uske ceste i putovati opušteno. Zahvaljujući posebnim zanimljivim mjestima, lako možete otkriti sjajna mjesta za kampiranje duž svoje rute – a 7-inčni zaslon je posebno lako čitljiv. Jesi li spreman/spremna?
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- TomTom GO Camper Max 7 ili Premium paket
- Nosač "klikni i vozi"
- Auto punjač
- USB-C kabel
- Informacije o proizvodu
Komentar
Instalirane karte: (47 zemalja): AD, AT, BE, BG, CH, CY, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, FO, FR, GB, GI, GR, HR, HU, IE, IS, IT, LI, LT, LU, LV, MC, ME, MT, NL, NO, PL, PT, RO, RS, SE, SI, SK, SM, UA, VA, XK.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.