TomTom Go Camper Tour" 2nd kamionska navigacija 15.2 cm 6 palac
- Kataloški br:
- 3443479 - 62
- Oznaka:
- 1YF6.002.20
- EAN:
- 636926107716
- Kataloški br:
- 3443479 - 62
- Oznaka:
- 1YF6.002.20
- EAN:
- 636926107716
TomTom Go Camper Tour" 2nd kamionska navigacija 15.2 cm 6 palac
1,055.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,055.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fiksni 15,2 cm (6") Crni
- Automobil Kamion
- Navođenje u trakama putem TMC-a (Traffic Message Channel)
- Zaslon osjetljiv na dodir 1280 x 720 piksela
- Bluetooth Wi-Fi
- Ugrađeni zvučnik
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kamionska navigacija |
| Zaslon (cm) | 15.2 cm |
| Zaslon (inči) | 6 palac |
| Bluetooth® | da |
| dim. | (Š x V x D) 165 x 106 x 21 mm |
| Širina | 165 mm |
| Visina | 106 mm |
| Dubina | 21 mm |
| Težina | 240 g |
| Snaga punjenja (min.) | 6 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 12 W |
| Boja | crna |
| Rezolucija prikaza | 1280 x 720 Pixel |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 6 Monat( e) | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2000 MB | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Rute skrojene po mjeri, pouzdani savjeti
Predstavljamo drugu generaciju TomTom GO Camper Tour uređaja, posebno razvijenog za ljubitelje kampera i karavana. Veselite se prilagođenim rutama i zanimljivim mjestima, kao i visokokvalitetnim TomTom kartama i pouzdanom TomTom Trafficu. S mjesečnim ažuriranjima europskih karata, trima opcijama rute i navođenjem po trakama, uvijek ćete biti na pravom putu. Poboljšani, potpuno interaktivni zaslon osjetljiv na dodir nudi poboljšanu rezoluciju tako da nećete propustiti skretanje ili upozorenje. TomTom GO Camper Tour spreman je pratiti vas na svakom putovanju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Posebno navođenje rute za kampere
- Unaprijed instalirane točke interesa za kampere
- TomTom promet
- Veliki 6-inčni višedodirni zaslon
- 6 mjeseci upozorenja o kamerama za kontrolu brzine
- Najnovije TomTom karte Europe
- Izbjegavanje ekoloških zona
- Vođenje trake prilikom promjene
- USB-C
Opseg isporuke
- Integrirani reverzibilni nosač, punjač za automobil, USB-C kabel, poster za instalaciju
Komentar
Instalirane karte: (47 zemalja): AD, AT, BE, BG, CH, CY, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, FO, FR, GB, GI, GR, HR, HU, IE, IS, IT, LI, LT, LU, LV, MC, ME, MT, NL, NO, PL, PT, RO, RS, SE, SI, SK, SM, UA, VA, XK.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.