TomTom Go Prof 5" 2nd kamionska navigacija 12.7 cm 5 palac
- Kataloški br:
- 3443481 - 62
- Oznaka:
- 1YF5.002.10
- EAN:
- 636926107655
- Kataloški br:
- 3443481 - 62
- Oznaka:
- 1YF5.002.10
- EAN:
- 636926107655
TomTom Go Prof 5" 2nd kamionska navigacija 12.7 cm 5 palac
935.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
935.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fiksni 12,7 cm (5") Crni
- Kamion
- Vođenje po traci
- Široki zaslon osjetljiv na dodir 854 x 480 piksela
- Bluetooth Wi-Fi
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kamionska navigacija |
| Zaslon (cm) | 12.7 cm |
| Zaslon (inči) | 5 palac |
| Bluetooth® | da |
| Vrsta montaže | mobilna |
| dim. | (Š x V x D) 142 x 92 x 20 mm |
| Širina | 142 mm |
| Visina | 92 mm |
| Dubina | 20 mm |
| Težina | 190 g |
| Snaga punjenja (min.) | 6 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 12 W |
| Boja | crna |
| Rezolucija prikaza | 854 x 480 Pixel |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| WLAN | da |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
TomTom Go Professional 2nd posebno je dizajniran za vozače velikih vozila koji žele profesionalno iskustvo navigacije. TomTom GO Professional druge generacije Generacija optimizira navođenje rute za učinkovita i informirana putovanja. Unesite dimenzije, težinu, maksimalnu brzinu i vrstu tereta i dobit ćete prilagođene rute koje uzimaju u obzir ograničenja poput visine mostova, ADR tunela, UN klase i još mnogo toga. Zahvaljujući TomTom Traffic informacijama o prometu u stvarnom vremenu, stići ćete na odredište na vrijeme. Uživajte u točkama interesa specifičnim za kamione, mjesečnim ažuriranjima karata i ekskluzivnim TomTom značajkama. Znajte što vas čeka na svakom putovanju – GO Professional.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- TomTom GO Professional 5" 2nd
- Integrirani, reverzibilni nosač
- Auto punjač
- USB-C kabel
- Informacije o proizvodu
Komentar
Instalirane karte: (46 zemalja): AD, AT, BE, BG, CH, CY, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, FO, FR, GB, GI, GR, HR, HU, IE, IS, IT, LI, LT, LU, LV, MC, ME, MT, NL, NO, PL, PT, RO, RS, SE, SI, SK, SM, UA, VA, XK.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.