TOOLCRAFT 2xTO-10104636 Set koji se sastoji od 2x TOOLCRAFT alata za montažu jednom rukom Nosivost (maks.) 150 kg
- Kataloški br:
- 3443874 - 62
- Oznaka:
- 2xTO-10104636
- EAN:
- 4064161487717
- Kataloški br:
- 3443874 - 62
- Oznaka:
- 2xTO-10104636
- EAN:
- 4064161487717
TOOLCRAFT 2xTO-10104636 Set koji se sastoji od 2x TOOLCRAFT alata za montažu jednom rukom Nosivost (maks.) 150 kg
305.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
305.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. nosivost: 150 kg
- Brzo i sigurno otpuštanje
- Materijal ploče: aluminij
- Materijal podupirača: meki čelik
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podizač vrata |
| Maks. nosivost | 150 kg |
| dim. | (D x Š x V) 225 x 104 x 405 mm |
| Težina | 1.58 kg |
| Sadržaj | 2 kom. |
| Materijal | aluminij ugljični čelik |
| Širina | 104 mm |
| Visina | 405 mm |
| Dužina | 225 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Jednoručni alat za montažu s maksimalnom visinom podizanja od 220 mm.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 2x alata za dizanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.