TOOLCRAFT inspekcijsko ogledalo s rasvjetom, na izvlačenje Veličina ogledala: (Š x V) 50 mm x 80 mm
- Kataloški br:
- 3385923 - 62
- Oznaka:
- TO-10157769
- EAN:
- 4064161473826
- Kataloški br:
- 3385923 - 62
- Oznaka:
- TO-10157769
- EAN:
- 4064161473826
TOOLCRAFT inspekcijsko ogledalo s rasvjetom, na izvlačenje Veličina ogledala: (Š x V) 50 mm x 80 mm
25.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealno za alatničare, operatere strojeva, tehničare za ispitivanje i mehaničare
- Ručka se može produžiti do 875 mm duljine
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inspekcijsko ogledalo |
| Posebne značajke | s rasvjetom na izvlačenje |
| Širina ogledala | 50 mm |
| Visina ogledala | 80 mm |
| Veličina ogledala | (Š x V) 50 mm x 80 mm |
| Dužina | 285 mm |
| Širina | 50 mm |
| dim. | (D x Š) 285 mm x 50 mm |
| Težina | 85 g |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Optimalni kut gledanja zahvaljujući kuglastom zglobu koji se može podesiti za 360 stupnjeva
2 LED svjetla za ispitivanje teško vidljivih i teško dostupnih mjesta
Udobna poliesterska ručka s mekom i neklizajućom površinom za hvatanje
Ovaj tekst je strojno preveden.
2 LED svjetla za ispitivanje teško vidljivih i teško dostupnih mjesta
Udobna poliesterska ručka s mekom i neklizajućom površinom za hvatanje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Glavni izvor svjetlosti: LED
- Trajanje osvjetljenja: maks. 60 sati
- Vrijeme rada: 48 sati
Opseg isporuke
- 1x inspekcijsko ogledalo
- 2 x Vrsta baterije: CR2032
Komentar
Broj potrebnih baterija: 2x CR2032
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.