TOOLCRAFT križni i točkasto-linijski laser zeleni laser, uklj. 360° laser, samonivelirajući Raspon (maks.): 30 m
- Kataloški br:
- 3375973 - 62
- Oznaka:
- TO-10127919
- EAN:
- 4064161471624
- Kataloški br:
- 3375973 - 62
- Oznaka:
- TO-10127919
- EAN:
- 4064161471624
TOOLCRAFT križni i točkasto-linijski laser zeleni laser, uklj. 360° laser, samonivelirajući Raspon (maks.): 30 m
230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podesiva svjetlina lasera
- LED upozorenje na razinu
- Prikaz baterije
- Funkcija horizontalnog niveliranja
- Funkcija vertikalnog niveliranja
- Ručno poravnanje linija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križni i točkasto-linijski laser |
| Posebne značajke | zeleni laser uklj. 360° laser samonivelirajući |
| Raspon (maks.) | 30 m |
| Točnost niveliranja (+/-) | 0.3 mm/m |
| Područje samoniveliranja (+/-) | 3 ° |
| Kategorija lasera | 2 |
| Navoj stativa | 1/4" |
| Dužina | 96.5 mm |
| Širina | 56 mm |
| Visina | 115 mm |
| dim. | (D x Š x V) 96.5 x 56 x 115 mm |
| Težina | 344 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Tip | TO-10127919 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Križni i točkasti linijski laser TOOLCRAFT omogućuje precizno poravnanje za širok raspon mjernih zadataka, posebno za radove na stropovima i podovima. Zeleni laser omogućuje visoku vidljivost projiciranih linija i točaka.
Svjetlina lasera je podesiva, a LED upozorenje signalizira kada je razina prekoračena. Integrirani indikator baterije pruža informacije o trenutnoj razini napunjenosti. Uz funkciju horizontalnog i vertikalnog niveliranja, ovaj alat nudi i ručno poravnavanje linija za fleksibilne primjene.
Laser klase 2 s valnom duljinom od 520 nm i izlaznom snagom od< 1 mW ima radni domet od približno 30 metara. Vrijeme samoniveliranja je manje od 3 sekunde, a raspon samoniveliranja je ± 3°. Navoj za stativ od 1/4" omogućuje jednostavno pričvršćivanje na stativ. Za rad su vam potrebne 3 AA baterije (nisu uključene). Za točne rezultate mjerenja oslonite se na funkcionalnost i preciznost križnog i točkastog lasera TOOLCRAFT.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Svjetlina lasera je podesiva, a LED upozorenje signalizira kada je razina prekoračena. Integrirani indikator baterije pruža informacije o trenutnoj razini napunjenosti. Uz funkciju horizontalnog i vertikalnog niveliranja, ovaj alat nudi i ručno poravnavanje linija za fleksibilne primjene.
Laser klase 2 s valnom duljinom od 520 nm i izlaznom snagom od< 1 mW ima radni domet od približno 30 metara. Vrijeme samoniveliranja je manje od 3 sekunde, a raspon samoniveliranja je ± 3°. Navoj za stativ od 1/4" omogućuje jednostavno pričvršćivanje na stativ. Za rad su vam potrebne 3 AA baterije (nisu uključene). Za točne rezultate mjerenja oslonite se na funkcionalnost i preciznost križnog i točkastog lasera TOOLCRAFT.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Vrsta lasera: Klasa 2, 520nm, zeleni laser
- Izlazna laserska snaga:< 1 mW
- Radni domet: cca. 30 m
- Točnost niveliranja: ±0,3 mm/m
- Točnost točke: ±0,5 mm/m
- Vrijeme samoniveliranja:< 3 sekunde
- Raspon samoniveliranja: ± 3°
- Navoj stalka: 6.35mm (1/4")
- Vrsta baterije: 3x AA (nisu uključene)
Opseg isporuke
- 1x križni laser
- Uputstva za korištenje
Komentar
Za unutarnju upotrebu
Sistemski zahtjevi
- Vrsta baterije: 3x AA (nisu uključene)
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)
- Dodatni (1)