TOOLCRAFT križnolinijski laser zeleni laser, samonivelirajući Raspon (maks.): 30 m
- Kataloški br:
- 3375972 - 62
- Oznaka:
- TO-10127916
- EAN:
- 4064161471617
- Kataloški br:
- 3375972 - 62
- Oznaka:
- TO-10127916
- EAN:
- 4064161471617
TOOLCRAFT križnolinijski laser zeleni laser, samonivelirajući Raspon (maks.): 30 m
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podesiva svjetlina lasera
- Prikaz baterije
- Funkcija horizontalnog niveliranja
- Funkcija vertikalnog niveliranja
- Slobodno poravnanje linija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križnolinijski laser |
| Posebne značajke | zeleni laser samonivelirajući |
| Raspon (maks.) | 30 m |
| Točnost niveliranja (+/-) | 0.3 mm/m |
| Područje samoniveliranja (+/-) | 3 ° |
| Kategorija lasera | 2 |
| Navoj stativa | 1/4" |
| Dužina | 96.5 mm |
| Širina | 56 mm |
| Visina | 98 mm |
| dim. | (D x Š x V) 96.5 x 56 x 98 mm |
| Težina | 275 g |
| Težina, napomena | oko, bez baterija |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Tip | TO-10127916 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Precizno i učinkovito niveliranje za vaše projekte: TOOLCRAFT križni laser projicira jasno vidljive, zelene laserske linije za precizno poravnanje. S visokom točnošću od ±0,3 mm/m i brzim vremenom samoniveliranja manjim od 3 sekunde, ovaj alat omogućuje brze i pouzdane rezultate. Svjetlina lasera je podesiva, a praktični indikator baterije vas pravovremeno obavještava o razini napunjenosti.
Ovaj križni laser nudi funkcije horizontalnog i vertikalnog niveliranja, kao i mogućnost slobodnog poravnanja linija za maksimalnu fleksibilnost. Laser klase 2 s izlaznom snagom od< 1 mW i valna duljina od 520 nm imaju radni domet od približno 30 metara. Raspon samoniveliranja je ± 3°. Integrirani navoj za stativ od 1/4" omogućuje jednostavno pričvršćivanje na stativ. Napaja se s 3 AA baterije (nisu uključene). Vjerujte u performanse i svestranost križnog lasera TOOLCRAFT za precizno poravnanje u raznim primjenama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj križni laser nudi funkcije horizontalnog i vertikalnog niveliranja, kao i mogućnost slobodnog poravnanja linija za maksimalnu fleksibilnost. Laser klase 2 s izlaznom snagom od< 1 mW i valna duljina od 520 nm imaju radni domet od približno 30 metara. Raspon samoniveliranja je ± 3°. Integrirani navoj za stativ od 1/4" omogućuje jednostavno pričvršćivanje na stativ. Napaja se s 3 AA baterije (nisu uključene). Vjerujte u performanse i svestranost križnog lasera TOOLCRAFT za precizno poravnanje u raznim primjenama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Vrsta lasera: Klasa 2, 520nm, zeleni laser
- Izlazna laserska snaga:< 1 mW
- Radni domet: cca. 30 m
- Točnost: ±0,3 mm/m
- Vrijeme samoniveliranja:< 3 sekunde
- Raspon samoniveliranja: ± 3°
- Navoj stalka: 6.35mm (1/4")
- Vrsta baterije: 3x AA (nisu uključene)
Opseg isporuke
- 1x križni laser
- Uputstva za korištenje
Komentar
Vrsta baterije: 3x AA (nisu uključene)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)
- Dodatni (1)