TOOLCRAFT LED modul ručni reflektor 1125 lm TO-10355277
- Kataloški br:
- 3451759 - 62
- Oznaka:
- TO-10355277
- EAN:
- 4064161484617
- Kataloški br:
- 3451759 - 62
- Oznaka:
- TO-10355277
- EAN:
- 4064161484617
TOOLCRAFT LED modul ručni reflektor 1125 lm TO-10355277
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ručni reflektor |
| Vrsta | LED modul |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 100 x 91 x 243 mm (s držačem) |
| Težina | 568 g |
| LED | 5 kom. |
| Težina, napomena | oko |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 6 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 8 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 1125 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 337 lm |
| Napomena dimenzija | s držačem |
| Širina | 91 mm |
| Visina | 243 mm |
| Dužina | 100 mm |
| Gustoća vode | da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.