TOOLCRAFT TO-10167501 pumpa za fontane s funkcijom filtra 2300 l/h
- Kataloški br:
- 3389167 - 62
- Oznaka:
- TO-10167501
- EAN:
- 4064161473949
- Kataloški br:
- 3389167 - 62
- Oznaka:
- TO-10167501
- EAN:
- 4064161473949
TOOLCRAFT TO-10167501 pumpa za fontane s funkcijom filtra 2300 l/h
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. protok 2300 l/h
- Maks. dubina uranjanja 3 m
- Transportna visina do 2,7 m
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pumpa za fontane |
| Određene značajke pumpe za vodoskok | s funkcijom filtra |
| Visina transportiranja (maks.) | 2.7 m |
| Transportna količina (maks.) | 2300 l/h |
| Radni napon | 230 V |
| Pneumatski priključak | 13 mm (1/2") Ø |
| Duljina kabela | 10 m |
| Boja | crna |
| Vrsta zaštite | IPX8 |
| dim. | (D x Š x V) 220 x 110 x 430 mm |
| Dužina | 220 mm |
| Širina | 110 mm |
| Visina | 430 mm |
| Težina | 1.8 kg |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Pumpa za fontanu izrađena od robusne plastike nudi moćne performanse za impresivne vodene značajke sa svojom snagom od 58 W i maksimalnim protokom od 2300 l/h. Uz mogućnost potapanja do 3 m dubine i stvaranja fontana do 2,7 m visine, postavlja naglaske u svakom vrtu ili jezercu. 4 uključene glave za prskanje, koje omogućuju različite oblike fontana, osiguravaju raznolike slike vode.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Plastično
- S 4 različite glave za prskanje
- 58 W
Opseg isporuke
- 1x glavni uređaj
- 1x priručnik na 4 jezika
- 4x glava za prskanje
- 1x izlazna armatura
- 1x 3-putni mesingani priključak (ventil)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.