TOOLCRAFT TO-10332102 set alata ključ
- Kataloški br:
- 3444034 - 62
- Oznaka:
- TO-10332102
- EAN:
- 4064161486567
- Kataloški br:
- 3444034 - 62
- Oznaka:
- TO-10332102
- EAN:
- 4064161486567
TOOLCRAFT TO-10332102 set alata ključ
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | set alata |
| Područje primjene | ključ |
| Materijal | aluminij |
| Dužina | 255 mm |
| Visina | 80 mm |
| Širina | 70 mm |
| dim. | (D x Š x V) 255 x 70 x 80 mm |
| Težina | 800 g |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)