TOOLCRAFT TO-10351629 držač pića(promjer 55-85 mm)
- Kataloški br:
- 3450543 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3450543 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
TOOLCRAFT TO-10351629 držač pića(promjer 55-85 mm)
14.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Savršeno pristaje različitim veličinama košarica zahvaljujući podesivom promjeru
- Promjer šalice maks. 8,5 cm
- Podesiva dubina umetanja za sigurno pričvršćivanje u držaču za čaše
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 95 x 95 x 80 mm |
| Vrsta proizvoda | držač pića |
| Posebne značajke | s funkcijom držača uređaja izmjenjiva |
| Opteretivost do | 1 kg |
| Boja | crna |
| Težina | 80 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 95 mm |
| Visina | 80 mm |
| Dužina | 95 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Promjer držača za čaše: 5,5-8,5 cm
- Izmjenjive kuke u 3 različite duljine
- Nosivost do 1 kg
Opseg isporuke
- 1x držač za čaše
- 1x kuka, duga verzija (50 mm, par)
- 1x kuka, verzija srednje duljine (40 mm, par)
- 1x kuka, kratka verzija (25 mm, par)
- 1x gumeni prsten (par)
- 1 upute za rukovanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)