TOOLCRAFT TO-10353444 usisivač za bazen 1 kom.
- Kataloški br:
- 3451148 - 62
- Oznaka:
- TO-10353444
- EAN:
- 4064161487946
- Kataloški br:
- 3451148 - 62
- Oznaka:
- TO-10353444
- EAN:
- 4064161487946
TOOLCRAFT TO-10353444 usisivač za bazen 1 kom.
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealno za male bazene, ribnjake i bazene
- Lagan dizajn s odvojivom ručkom i usisnim nastavkom
- Podesiva ručka do 1,8 m
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | usisivač za bazen |
| dim. | (D x Š x V) 900 x 290.5 x 135 mm |
| Težina | 2 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 290.5 mm |
| Visina | 135 mm |
| Dužina | 900 mm |
| Vrsta zaštite | IPX8 |
| potrošena snaga (P1) | 40 W |
| Prijenosna visina | 3 m |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Čišćenje je dječja igra.
Dno nadzemnih bazena i malih do srednje velikih bazena može se jednostavno i učinkovito očistiti usisavačem za bazene TOOLCRAFT. Usisavač lako usisava prljavštinu poput trave, lišća, pijeska i sitnog kamenja zahvaljujući svojoj jakoj usisnoj snazi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Maksimalni protok: 4200 l/h
- Vrsta zaštite: IPX8
- Vrijeme rada: do 1 sat kada je potpuno napunjeno
- Uključuje 2 filter vrećice (Mesh 300 i Mesh 500)
- Zaštita od neaktivnosti (automatsko isključivanje nakon 1 minute)
- JEDNOSTAVNO ČIŠĆENJE: Snažna usisna snaga za učinkovito čišćenje
- BEŽIČNI: Punjiva baterija s usisnom snagom do 30 minuta
Opseg isporuke
- 1x Usisavač za bazen s filter vrećicom od 300 mreža
- 1x usisavač
- 1x dodatna filter vrećica od 500 mreža
- 1x aluminijska ručka, 1,8 m, 3-dijelna
- 1x ručka
- 1 x adapter za napajanje
- 1 upute za rukovanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)
- Rezervni dijelovi (1)