TOOLCRAFT TO-10355049 niskonaponska potopna pumpa 4160 l/h 12 V/DC
- Kataloški br:
- 3451683 - 62
- Oznaka:
- TO-10355049
- EAN:
- 4064161489193
- Kataloški br:
- 3451683 - 62
- Oznaka:
- TO-10355049
- EAN:
- 4064161489193
TOOLCRAFT TO-10355049 niskonaponska potopna pumpa 4160 l/h 12 V/DC
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pumpanje s razina do 10 mm visine
- Automatsko uključivanje i isključivanje kada je razina vode viša ili niža
- Dizajn nalik boci pristaje u manja/teško dostupna područja kaljuže
- Kompaktni dizajn s horizontalnom ili vertikalnom montažom, jednostavno uklanjanje i zamjena zahvaljujući izljevu od 360°
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 12 V/DC |
| Priključak za usisavanje | 19 mm (3/4") Ø 25 mm (1") Ø 29 mm (1 1/8") |
| Visina transportiranja (maks.) | 4 m |
| Tlak protoka (maKS.) | 0.4 bar |
| Transportna količina (maks.) | 4160 l/h |
| Dužina | 203.4 mm |
| Širina | 56.3 mm |
| Visina | 84.3 mm |
| dim. | (D x Š x V) 203.4 x 56.3 x 84.3 mm |
| Težina | 390 g |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | niskonaponska potopna pumpa |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Napon: 12 V
- Protok: 4160 l na sat
- Promjer izlaza: 19 mm (3/4"), 25 mm (1"), 29 mm (1 1/8")
Opseg isporuke
- 1x pumpa
- 3x vijčani spojevi
- 1 upute za rukovanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)